Szukanie zaawansowane
koszyk jest pusty

Dom Rzeczyca 18 arów działka!!! (298)

Cena: 275 000,00 zł

Opis

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż parter dom w miejscowości Rzeczyca o powierzchni 121,54 m2, posadowiony na 18 arowej działce. Na nieruchomość składają się 4 duże pokoje, łazienka z osobną toaletą, wyremontowana kuchnia połączona z jadalnią, dwa przedpokoje, kotłownia oraz spiżarnia. Sypialnia wyposażona jest w dwie garderoby, które wyglądem przypominają szafę w zabudowie.  Łazienka wyposażona jest w wannę oraz prysznic. WC jest osobnym pomieszczeniem, co umożliwia komfort w korzystaniu z łazienki.

W jednym z pomieszczeń umiejscowionych w ogrodzie znajduje się letnia kuchnia, która daje możliwość kontaktu z przyrodą oraz spędzania czasu wśród natury w letnie dni.

Ogród w całości zagospodarowany i bardzo dobrze utrzymany. Jest w nim miejsce aby miło spędzić czas i odpocząć od zgiełku miasta.
Na posesji znajdują się pomieszczenia gospodarcze a także dwa garaże. Do posesji jest możliwość zrobienia dodatkowego wjazdu na podwórko, ze względu na drogę gruntową poprowadzoną wzdłuż posesji, umożliwi to komfort oraz wiele możliwości zagospodarowania działki na potrzeby nowych właścicieli.

Dom nie wymaga dużych nakładów finansowych, nadaje się do zamieszkania lub odświeżenia wg preferencji nowych właścicieli.

W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła oraz kościół. Jest to cicha, piękna i spokojna okolica.


Zalety nieruchomości:

 - Wyremontowana kuchnia
 - Pozostaje zabudowa kuchenna
 - Dużo pomieszczeń gospodarczych, które dają wiele możliwości
 - Letnia kuchnia, która umożliwia zachowanie porządku w domu i ułatwia spędzanie czasu blisko natury.

Zalety lokalizacji:

 - Okolica bogata w tereny zielone. Duże, zielone podwórka.
 - W najbliższym sąsiedztwie sklepy, szkoła, przedszkole oraz kościół.

Dodatkowe:

- Kupujący NIE PŁACI prowizji dla biura!
- BEZPŁATNIE pomagamy uzyskać kredyt na najlepszych warunkach na rynku.
- BEZPŁATNA pomoc prawna i finansowa.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta - wszystko w jednym miejscu, począwszy od zidentyfikowania potrzeb, poprzez doradztwo, wybór oferty, finalizację zakupu a skończywszy na finansowaniu kredytem. 

 
Cena: 275 000,- PLN
 
Zapraszam do kontaktu.
 
Ram Nieruchomości
Krzysztof Bajer
Ul. Starowałowa 1
67-200 Głogów
tel: 791-991-502, 501-268-626, 501-576-470,
email: omichalewicz-ram@wp.pl, renata-bajer@wp.pl, biuro@ramkredyty.pl

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: