Szukanie zaawansowane
koszyk jest pusty

Dom w Sławie na prestiżowym osiedlu Złota Podkowa. (102)

Cena: 369 000,00 zł

Opis

Opis nieruchomości:

SPRZEDAM LUB WYNAJME
Oferujemy Państwu piękny dom wolnostojący na prestiżowym osiedlu Złota Podkowa w miejscowości Sława. . Nieruchomość o powierzchni 111 m2 składa się z obszernego salonu, osobnej, jasnej kuchni (ze spiżarnią), OGROMNEGO pokoju kąpielowego (do aranżacji), dużej sypialni oraz toalety na parterze. Z salonu wyjście na duży, drewniany taras. Na górze (1 piętro) nieruchomość składa się z czterech dużych pokoi z czego jeden przechodni, pięknej łazienki i osobnej toalety. Istnieje wejście na poddasze (niskie, nie zaadaptowane w żaden sposób).
Działka o powierzchni niemal 9 Arów (884m2) jest zagospodarowana przez kilku gatunkową trawę, różnorakie krzewy i drzewa iglaste. Ogrodzenie frontowe - kute, brama wjazdowa na posesję. Zadbana i kompletnie nie zużyta kostka brukowa prowadzi do ogrodu w którym znajduje się niedokończony skalniaczek z wykopaną studnią głębinową do podlewania ogrodu.
W salonie znajduje się działająca klimatyzacja (firmy Fujitsu) z możliwością programowania. Nieruchomość częściowo podpiwniczona. W piwnicy znajduje się pomieszczenie służące za składzik, duża kotłownia zaopatrzona w piec wszystko-palny i załadowana po brzegi węglem i drzewem akacjowym. Dodatkowo w piwnicy znajduje się pomieszczenie przekształcone na siłownie (do wykończenia).
Wnętrze budynku jest bardzo zadbane i nie wymaga kompletnie żadnego wkładu własnego (chyba, że zdecydujemy się na adaptacje pokoju kąpielowego). Stan budynku - idealny. Drewno w stanie idealnym, bez śladów zużycia, elewacja w białym baranku (robiona rok temu) - czysta, Blacho-dachówka pełna, prosta w kolorze czerwonym. Taras w stanie dobrym.
Nieruchomość dodatkowo może być ogrzewana gazem (ziemnym) gdyż w pokoju kąpielowym znajduje się piec dwu funkcyjny firmy Vaillant.
Drewniane schody prowadzące na piętro - zadbane w stanie idealnym, lakierowane na błysk. Na półpiętrze - szafa w zabudowie oraz dwa okienka.
Stosunkowo niedaleka odległość od centrum i malowniczego jeziora. W domu pozostaje wszystko oprócz salonu, lodówki, kuchenki oraz rzeczy prywatnych takich jak zdjęcia, telewizor i inne. Ponadto zostaje basen kąpielowy 4x2.


Zalety nieruchomości:

 - Świetny układ pomieszczeń z możliwością adaptacji sypialni na gabinet.
 - Nieruchomość nie wymaga kompletnie żadnego wkładu własnego.
 - Pomieszczenia duże i dobrze zaplanowane. Wykończone z niezwykłą starannością i niesamowicie zadbane.
 - Niskie opłaty roczne tytułem podatku od gruntu (niecałe 300zł)
 - Ogrzewanie piecem wszystko-palnym oraz gazowym, ponadto sprawna klimatyzacja w salonie.
 - Duża, w pełni zagospodarowana działka z wykopaną studnią głębinową do podlewania ogrodu.
 - Ogromny, nasłoneczniony taras pokryty wysokiej jakości drewnem.

 

Zalety lokalizacji:

 - Świetny dojazd drogą asfaltową kompletnie nie zniszczoną.
 - Stosunkowo nieduża odległość do jeziora i centrum Sławy.
 - Blisko szkoły i sklepy.
 - Spokojna i prestiżowa okolica.Dodatkowe:

- Kupujący NIE PŁACI prowizji dla biura!
- BEZPŁATNIE pomagamy uzyskać kredyt na najlepszych warunkach na rynku.
- BEZPŁATNA pomoc prawna i finansowa.
Oferujemy kompleksową obsługę klienta - wszystko w jednym miejscu, począwszy od zidentyfikowania potrzeb, poprzez doradztwo, wybór oferty, finalizację zakupu a skończywszy na finansowaniu kredytem. 
 
Cena: 369 000,- PLN
lub wynajmę.
 
Zapraszam do kontaktu.
 
RAM Nieruchomości
67-200 Głogów ul. Starowałowa 1
tel: 501-268-626, 501-576-470, 791-991-502
email: renata-bajer@wp.pl, biuro@ramkredyty.pl, omichalewicz-ram@wp.pl

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: