Szukanie zaawansowane
koszyk jest pusty

Ogromny dom w Wilkowie (119)

Cena: 325 000,00 zł

Opis

Do sprzedania duży dom w miejscowości Wilków o powierzchni użytkowej 450m2. Dom o ogromnym potencjale inwestycyjnym położona jest na działce o powierzchni 10Ar. Na parterze nieruchomości znajduje się siedem pomieszczeń, które według projektu to kolejno: dwa garaże, kuchnia, kotłownia, pozostałe pomieszczenie służyć mają za pokoje. Właściciel przygotował również małe pomieszczenie na łazienkę z WC. Dwa kolejne piętra mają ten sam układ pomieszczeń na który składają się trzy pokoje, kuchnia, łazienka, WC oraz klatka schodowa (brak schodów). W każdym pokoju znajdują się stare ale solidne drewniane okna robione na zamówienie. trzy balkony i taras są bez wątpienia dużą zaletą nieruchomości. Na drugim piętrze znajduje się wejście na poddasze o powierzchni około 50m2. Dom może być z powodzeniem przekształcony na trzy osobne mieszkania.

W domu rozprowadzona jest instalacja elektryczna.
Zrobione są stropy które wymagają jeszcze położenia styropianu i wylewki.
Dom był budowany pod siebie przez co jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Mury otynkowane, ocieplone.

Wilków znajduje się na głównej drodze Głogów-Leszno w odległości 8km od Głogowa. Dobra lokalizacja daje duże możliwości nie tylko dla wielopokoleniowej rodziny ale także dla prywatnych przedsiębiorców czy firm.
Działka o powierzchni 10Ar jest w całości ogrodzona. Wzdłuż betonowego ogrodzenia posadzone są roczne świerki. Sprzedający ma przygotowane kute ogrodzenie które może dołączyć do sprzedawanej nieruchomości. Na teren prowadzą dwie kute bramy wjazdowe.
Okolica jest spokojna a dom jest dobrze położony względem głównej drogi. Drogi prowadzące do nieruchomości są utwardzone.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta - wszystko w jednym miejscu, począwszy od zidentyfikowania potrzeb, poprzez doradztwo, wybór oferty, finalizację zakupu a skończywszy na finansowaniu kredytem.Cena: 325.000,- PLN Do negocjacji!!!


Ram Nieruchomości
Krzysztof Bajer lic. nr 12308 
Ul. Starowałowa 1
67-200 Głogów
tel: 501-268-626, 501-576-470, 791-991-502
email: renata-bajer@wp.pl, biuro@ramkredyty.pl, omichalewicz-ram@wp.pl

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: