Szukanie zaawansowane
koszyk jest pusty

Piękne mieszkanie dwupoziomowe Stare Miasto! (327)

Cena: 340 000,00 zł

Opis

Opis nieruchomości:
Polecam do kupienia dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Starym Mieście w Głogowie o powierzchni około 100 m2 (użytkowej 60 m2). Mieszkanie składa się z obszernego salonu, pokoju sypialnego, dużego przedpokoju, kuchni oraz łazienki. Na poddaszu znajduje się sypialnia z garderobą.
Mieszkanie wykończone są tynkiem, w części salonowej znajdują się drewniane elementy ozdobne a na podłogach jest terakota oraz naturalny, olejowany bambus, który daje dużo ciepła.
W każdym z pomieszczeń poprowadzona jest instalacja TV SAT i Internet. Daje to wiele możliwości, ponieważ bez zbędnego remontu czy też kucia w ścianach dzięki przełącznikowi możemy w każdym gniazdku uruchomić SAT, DVB-T lub DVB-C. Poprowadzona jest również instalacja do kina domowego 5.1
W cenę mieszkania wliczona jest markowa kuchnia WFM, która na życzenie klienta może zostać zdemontowana. Wiązać się to będzie z niższą cena mieszkania.
W budynku na poziomie -1 znajduje się miejsce postojowe dla jednego samochodu. Wejście na ten poziom znajduje się bezpośrednio w budynku – z windy. Dodatkowo do mieszkania przynależy druga co do wielkości piwnica o powierzchni 18 m2. Garaż oraz piwnica są dodatkowo płatne.
Cena bez mebli kuchennych wynosi 290 000 zł.
Cena z meblami kuchennymi wynosi 340 000 zł.                                
Cena z meblami kuchennymi, z garażem oraz z piwnicą wynosi 390 000 zł.
 
Dodatkowe:

- Kupujący NIE PŁACI prowizji dla biura!
- BEZPŁATNIE pomagamy uzyskać kredyt na najlepszych warunkach na rynku. Pod i na działalność gospodarczą dla osób fizycznych.
- BEZPŁATNA pomoc prawna i finansowa.
Oferujemy kompleksową obsługę klienta - wszystko w jednym miejscu, począwszy od zidentyfikowania potrzeb, poprzez doradztwo, wybór oferty, finalizację zakupu a skończywszy na finansowaniu kredytem. 
 
Cena: 340 000,- PLN

 
Zapraszam do kontaktu.
 

Ram Nieruchomości
Krzysztof Bajer
Ul. Starowałowa 1
67-200 Głogów
tel: 791-991-502, 501-268-626, 501-576-470
e-mail: omichalewicz-ram@wp.pl, renata-bajer@wp.pl, biuro@ramkredyty.pl

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: